ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Εκτύπωση

Συγκεντρωτικοί ορισμοί εθνικών

Αγων. Περίοδος      
Κατηγορία Ε.Ο.ΠΕ. Πρωτάθλημα
Ημερομηνία Γήπεδο
Ομάδες Διαιτητές
Κατ. Πρωτάθλημα Ημέρα Ώρα Γήπεδο Ομάδες Διαιτητές
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΓΥΝ ΣΑ 30/09/2023 17:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΧΑΝΘ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΓΥΝ ΣΑ 30/09/2023 19:30 ΚΑΠΠΑ Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΓΥΝ ΚΥ 01/10/2023 17:00 ΚΑΠΠΑ ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1ΟΥ ΆΓΩΝΑ
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2ΟΥ ΆΓΩΝΑ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΓΥΝ ΚΥ 01/10/2023 19:30 ΚΑΠΠΑ ΝΙΚΗΤΗΣ 1ΟΥ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ 2ΟΥ ΑΓΩΝΑ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΕΘΝΙΚΑ CHALCUPW ΤΕ 11/10/2023 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
(A) MICEVSKI NICOLA
(B) SHAINO TIRAN
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ Η.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
(Γρ Β) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Αν Ε) ΨΥΧΟΥ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 21/10/2023 16:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 21/10/2023 17:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 21/10/2023 17:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 21/10/2023 19:00 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 22/10/2023 17:00 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 28/10/2023 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ε.
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 28/10/2023 18:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 28/10/2023 18:30 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 28/10/2023 19:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ ΑΜΑΖΟΝΕΣ
ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 29/10/2023 18:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 29/10/2023 19:00 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
ΧΑΝΘ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΔΕ 30/10/2023 17:00 Μ. Μερκούρη ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΑΟΚ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 04/11/2023 16:30 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΣΑ 04/11/2023 17:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 04/11/2023 17:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 04/11/2023 18:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 04/11/2023 18:00 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 04/11/2023 20:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 04/11/2023 20:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΧΑΝΘ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 05/11/2023 17:00 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞ.
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 05/11/2023 18:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΚΥ 05/11/2023 18:00 Αλ. Νικολαΐδης ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΚΥ 05/11/2023 19:00 Νίκος Σαμαράς ΑΣ ΑΘΛΟΣ
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΔΕ 06/11/2023 17:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ Χ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ Η.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ CHALCUPW ΤΕ 08/11/2023 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
VK PROSTEJOV
(A) MOMIROV I.
(B) RISTOVSKI V.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
(Γρ Β) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
(Αν Ε) ΔΡΟΥΚΑ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 11/11/2023 17:00 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 11/11/2023 18:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ε.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 11/11/2023 18:00 Χαλκιοπούλειο Α.Ο. ΛΑΜΙΑΣ 2013
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ Α.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 11/11/2023 18:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 11/11/2023 18:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 11/11/2023 18:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 11/11/2023 18:30 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΠΑΟΚ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Επ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΚΥ 12/11/2023 15:00 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΚΥ 12/11/2023 17:00 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 12/11/2023 18:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 18/11/2023 16:30 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΣΑ 18/11/2023 18:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 18/11/2023 18:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞ.
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΣΑ 18/11/2023 19:00 Νίκος Σαμαράς ΑΣ ΑΘΛΟΣ
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 18/11/2023 19:00 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 18/11/2023 19:30 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΣΦΦΑ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 18/11/2023 20:45 Αλ. Νικολαΐδης ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΚΥ 19/11/2023 16:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 19/11/2023 17:00 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΚΥ 19/11/2023 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Α.Ο. ΛΑΜΙΑΣ 2013
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 19/11/2023 18:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΤΕ 22/11/2023 18:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΤΕ 22/11/2023 18:30 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Α.Ο. ΛΑΜΙΑΣ 2013
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ε.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΣΑ 25/11/2023 15:30 Μ. Μερκούρη ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Λ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 25/11/2023 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ Η.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 25/11/2023 18:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 25/11/2023 18:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 25/11/2023 18:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 25/11/2023 20:00 Αλ. Νικολαΐδης ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 25/11/2023 20:00 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΚΥ 26/11/2023 16:30 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 26/11/2023 18:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΚΥ 26/11/2023 19:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ε.
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 26/11/2023 19:00 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΕΘΝΙΚΑ CEVCUPM ΠΕ 30/11/2023 19:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
MLADOST ZAGREB
(A) MAKOWSKI J.
(B) FESHTI I.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ Β) ΚΟΥΜΠΛΗ Η.
(Αν Δ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(Αν Ε) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 02/12/2023 17:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ε.
(B) ΙΣΚΑΣ Α.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 02/12/2023 17:45 ΔΑΚ Φλώρινας ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ Α.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 02/12/2023 18:00 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 02/12/2023 18:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
ΧΑΝΘ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 02/12/2023 18:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΡΟΡΡΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 02/12/2023 18:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 02/12/2023 18:30 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 02/12/2023 20:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΟΦΗ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 03/12/2023 18:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞ.
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΚΥ 03/12/2023 20:00 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΧΑΝΘ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΕΘΝΙΚΑ CHALCUPW ΤΡ 05/12/2023 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
DINAMO ZAGREB
(A) CVETKOVIC V.
(B) HRISTOV J.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ Β) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Αν Ε) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUECUP ΠΕ 07/12/2023 17:00 ΕΓ Μίκρας ΠΑΟΚ
ΑΣ ΑΘΛΟΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUECUP ΠΕ 07/12/2023 17:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 09/12/2023 17:00 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 09/12/2023 17:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 09/12/2023 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 09/12/2023 18:00 Αλ. Νικολαΐδης ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 09/12/2023 18:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 09/12/2023 20:30 ΕΓ Μίκρας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΧΑΝΘ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΚΥ 10/12/2023 17:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(B) ΙΣΚΑΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 10/12/2023 17:00 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΚΥ 10/12/2023 18:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 10/12/2023 18:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΚΥ 10/12/2023 19:00 Μίλων ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΔΕ 11/12/2023 17:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΣ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝΕΘ ΤΡ 12/12/2023 17:30 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝΕΘ ΤΕ 13/12/2023 20:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΑΝΔΕΘ ΤΕ 13/12/2023 20:30 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΑΝΔΕΘ ΤΕ 13/12/2023 21:15 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 16/12/2023 16:00 ΔΑΚ Φλώρινας ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΟΦΗ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ Χ.
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 16/12/2023 17:00 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 16/12/2023 18:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Ο. ΛΑΜΙΑΣ 2013
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 16/12/2023 18:00 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 16/12/2023 18:00 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 16/12/2023 18:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 16/12/2023 18:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 16/12/2023 18:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΑΟ ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 17/12/2023 18:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΧΑΝΘ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΚΥ 17/12/2023 18:00 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΦΦΑ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ CEVCUPM ΠΕ 21/12/2023 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Allianz MILANO
(A) ILHAN B.
(B) SAVIC D.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ Β) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
(Αν Δ) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(Αν Ε) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΠΑ 22/12/2023 20:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ε.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΣΑ 23/12/2023 16:30 Νίκος Σαμαράς ΑΣ ΑΘΛΟΣ
ΑΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 23/12/2023 17:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΑΟΝ ΑΜΑΖΟΝΕΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 23/12/2023 18:00 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(B) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ Φ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 23/12/2023 18:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 23/12/2023 18:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΣΑ 23/12/2023 20:15 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ Η.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΚΥ 24/12/2023 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 06/01/2024 17:00 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞ.
(A) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ Φ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 06/01/2024 17:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 06/01/2024 17:45 ΔΑΚ Φλώρινας ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ Χ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 06/01/2024 18:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 06/01/2024 18:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 06/01/2024 18:30 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 06/01/2024 19:00 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 06/01/2024 20:00 Αλ. Νικολαΐδης ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΚΥ 07/01/2024 17:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ Η.
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 07/01/2024 18:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΚΥ 07/01/2024 19:00 Νίκος Σαμαράς ΑΣ ΑΘΛΟΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΔΕ 08/01/2024 17:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ Ε.
(B) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ε.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΔΕ 08/01/2024 19:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΔΕ 08/01/2024 20:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝΕΘ ΤΕ 10/01/2024 18:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ CHALCUPW ΠΕ 11/01/2024 19:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
VC WIESBADEN
(A) LAZAROVA-PEEVA M.
(B) AMBARKOV O.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ Β) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Αν Ε) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 13/01/2024 17:00 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 13/01/2024 18:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 13/01/2024 18:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 13/01/2024 18:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 13/01/2024 20:00 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 14/01/2024 18:00 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 14/01/2024 18:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 14/01/2024 18:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞ.
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΑΝΔΕΘ ΤΕ 17/01/2024 20:30 Αλ. Νικολαΐδης ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 20/01/2024 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 20/01/2024 18:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
ΑΣ ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 20/01/2024 18:00 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 20/01/2024 18:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΣΦΦΑ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 20/01/2024 18:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΙΣΚΑΣ Α.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 20/01/2024 18:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 20/01/2024 18:30 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 20/01/2024 19:00 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 21/01/2024 17:00 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΚΥ 21/01/2024 17:00 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 21/01/2024 18:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΚΥ 21/01/2024 20:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΙΣΚΑΣ Α.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΔΕ 22/01/2024 17:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ Χ.
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ Η.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ SUPERCUPM ΤΕ 24/01/2024 17:00 Μ. Μερκούρη ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΑΟΚ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝΕΘ ΤΕ 24/01/2024 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 27/01/2024 17:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 27/01/2024 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΙΣΚΑΣ Α.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 27/01/2024 18:00 Αλ. Νικολαΐδης ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΣΦΦΑ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 27/01/2024 18:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 27/01/2024 18:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΑΟ ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 27/01/2024 18:15 ΔΑΚ Φλώρινας ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ε.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 27/01/2024 20:00 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 28/01/2024 18:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 03/02/2024 17:00 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 03/02/2024 18:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ Η.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 03/02/2024 18:00 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 03/02/2024 18:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 03/02/2024 18:00 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 03/02/2024 18:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 03/02/2024 18:00 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 03/02/2024 18:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 03/02/2024 18:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 03/02/2024 18:00 ΔΑΚ Φλώρινας ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΟ ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(B) ΧΑΝΟΣ Θ.
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΣΑ 03/02/2024 19:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ Χ.
(B) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ε.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΚΥ 04/02/2024 16:30 Νίκος Σαμαράς ΑΣ ΑΘΛΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ Σ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 04/02/2024 17:00 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 04/02/2024 18:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 10/02/2024 17:00 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 10/02/2024 17:00 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 10/02/2024 17:45 ΔΑΚ Φλώρινας ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ε.
(B) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ Χ.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 10/02/2024 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(B) ΙΣΚΑΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 10/02/2024 18:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 10/02/2024 18:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΟΝ ΑΜΑΖΟΝΕΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 10/02/2024 18:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 11/02/2024 18:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
ΧΑΝΘ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΔΕ 12/02/2024 17:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΣ ΑΘΛΟΣ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΑΝΔΕΘ ΤΡ 13/02/2024 17:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΑΣ ΑΘΛΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΑΝΔΕΘ ΤΡ 13/02/2024 20:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝΕΘ ΤΕ 14/02/2024 17:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ε.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝΕΘ ΤΕ 14/02/2024 18:30 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝΕΘ ΤΕ 14/02/2024 20:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΙΣΚΑΣ Α.
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ Η.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 17/02/2024 18:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ε.
(B) ΙΣΚΑΣ Α.
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ Η.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 17/02/2024 18:00 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞ.
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 17/02/2024 18:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 17/02/2024 18:00 Αλ. Νικολαΐδης ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 17/02/2024 18:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 17/02/2024 18:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 17/02/2024 18:30 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Επ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 18/02/2024 18:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΚΥ 18/02/2024 19:00 Νίκος Σαμαράς ΑΣ ΑΘΛΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Η.
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΚΥ 18/02/2024 19:30 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΡΟΡΡΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 24/02/2024 17:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 24/02/2024 18:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 24/02/2024 18:15 ΔΑΚ Φλώρινας ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ Ε.
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 24/02/2024 18:30 Σ. Μπεφόν ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 24/02/2024 19:00 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΣΑ 24/02/2024 20:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 24/02/2024 20:00 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΚΥ 25/02/2024 16:30 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΟΦΗ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΚΥ 25/02/2024 17:00 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΚΥ 25/02/2024 18:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(B) ΙΣΚΑΣ Α.
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ Η.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 25/02/2024 18:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΚΥ 25/02/2024 20:30 Μ. Τσικίνας ΧΑΝΘ
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΡΟΡΡΟΥ Α.