ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Εκτύπωση

Τρέχοντες ορισμοί

Κατηγορία Πρωτάθλημα
Ημερομηνία Γήπεδο
Ομάδες Διαιτητές
Κατ. Πρωτάθλημα Ημέρα Ώρα Γήπεδο Ομάδες Διαιτητές
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 04/02/2023 12:00 ΔΓ Αρναίας ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 04/02/2023 13:30 ΕΑΚ Σταυρούπολης Ε.Ο.Σ.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 04/02/2023 13:30 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 04/02/2023 14:00 ΔΓ "Αινείας" Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΣΑ 04/02/2023 14:30 Σχολ. Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 04/02/2023 14:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΣΑΡΑΝΤΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 04/02/2023 14:30 ΔΓ Νεοχωρούδας Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
(A) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 04/02/2023 14:30 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 04/02/2023 14:30 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΣΑ 04/02/2023 15:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 04/02/2023 15:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. AΡΗΣ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 04/02/2023 15:00 Γ. Κατσάνης ΝΕΟΣ Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 04/02/2023 15:15 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 04/02/2023 15:30 ΕΓ Βότση Α.Ε.Σ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 04/02/2023 15:30 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑTHLETICO
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 04/02/2023 16:00 ΔΓ "Αινείας" Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Π.Α.Ο.Κ.
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 04/02/2023 16:00 ΒΑΟ Β.Α.Ο.
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 04/02/2023 16:30 ΔΓ Νεοχωρούδας Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 04/02/2023 16:30 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Π.Α.Ο.Κ.
(A) ΣΔΡΑΥΚΑΚΗΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-MEN ΣΑ 04/02/2023 17:00 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 04/02/2023 17:00 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 04/02/2023 17:30 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 04/02/2023 18:00 ΠΑΟΚ Π.Α.Ο.Κ.
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
(Επ) ΑΛΕΞΙΟΥ Χ.
(Επ) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-WOMEN ΣΑ 04/02/2023 18:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. AΡΗΣ
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ Η.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΣΑ 04/02/2023 18:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΣΑ 04/02/2023 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης Ε.Ο.Σ.
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΣΑ 04/02/2023 18:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. AΡΗΣ
Χ.Α.Ν.Θ.
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 04/02/2023 18:00 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) Π.Α.Ο.Κ.
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 04/02/2023 18:00 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 04/02/2023 18:00 ΔΓ Περαίας Α.Σ.Α.Α. ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 04/02/2023 18:00 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Σ. AΡΗΣ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 04/02/2023 18:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 04/02/2023 19:00 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 04/02/2023 20:00 ΔΓ Βασιλικών Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 04/02/2023 20:00 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΠΕΝΤΙΔΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΑΝΔ ΣΑ 04/02/2023 20:30 ΕΓ Μίκρας Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 04/02/2023 20:30 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 05/02/2023 12:00 Φιλύρου Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 05/02/2023 12:30 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/02/2023 13:30 Γήπεδο ΑΕ Φοίνικα Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΚΥ 05/02/2023 14:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΝΕΟΣ Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΚΥ 05/02/2023 14:30 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/02/2023 14:30 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 05/02/2023 15:00 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 05/02/2023 15:30 ΕΓ Βότση ΒΕΡΓΙΝΑ
Μ.Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
(A) ΣΔΡΑΥΚΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 05/02/2023 15:30 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΒΕΡΓΙΝΑ
(A) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 05/02/2023 15:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. AΡΗΣ
Χ.Α.Ν.Θ.
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 05/02/2023 16:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΠΕΝΤΙΔΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΚΥ 05/02/2023 16:00 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) Π.Α.Ο.Κ.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 05/02/2023 16:30 Μητσάκη Π.Α.Ο.Κ.
Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ VL-MEN ΚΥ 05/02/2023 17:00 ΠΑΟΚ Π.Α.Ο.Κ.
ΟΦΗ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ Α.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ PL-WOMEN ΚΥ 05/02/2023 17:00 Μ. Τσικίνας Χ.Α.Ν.Θ.
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 05/02/2023 17:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 05/02/2023 17:30 ΕΓ Βότση ΑΕΣ Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΣΔΡΑΥΚΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 05/02/2023 17:30 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/02/2023 17:30 Γ. Κατσάνης ΝΕΟΣ Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΓΛΑΡΑΚΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 05/02/2023 18:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Β.Α.Ο.
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 05/02/2023 18:00 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 05/02/2023 18:00 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/02/2023 18:00 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/02/2023 18:00 Ι. Λεμονίδης ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20.F4 ΚΥ 05/02/2023 18:00 ΕΓ Μίκρας Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Π.Α.Ο.Κ.
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/02/2023 18:15 Μουσικό Σχολείο Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 05/02/2023 19:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/02/2023 19:00 Αγ. Θεράποντα ΑΟΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
Α.Σ.Α.Α. ΖΕΦΥΡΟΣ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 05/02/2023 19:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 05/02/2023 19:30 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/02/2023 19:30 ΔΑΚ Πεύκων ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(Γρ) ΠΕΝΤΙΔΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/02/2023 20:00 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20.F4 ΚΥ 05/02/2023 20:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. AΡΗΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/02/2023 20:30 ΔΑΚ Τριανδρίας Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 05/02/2023 21:00 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 05/02/2023 21:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/02/2023 21:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20.F4 ΔΕ 06/02/2023 17:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. AΡΗΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
(Επ) ΑΛΕΞΙΟΥ Χ.
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20.F4 ΔΕ 06/02/2023 19:00 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Π.Α.Ο.Κ.
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
(Επ) ΑΛΕΞΙΟΥ Χ.
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20.F4 ΤΡ 07/02/2023 17:30 ΕΓ Μίκρας Π.Α.Ο.Κ.
Α.Σ. AΡΗΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20.F4 ΤΡ 07/02/2023 19:30 ΕΓ Μίκρας Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΤΡ 07/02/2023 21:30 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2ΓΥΝ ΤΕ 08/02/2023 19:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(Γρ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΤΕ 08/02/2023 21:00 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝ ΤΕ 08/02/2023 21:30 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝ ΤΕ 08/02/2023 21:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΠΕ 09/02/2023 21:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Π.Α.Ο.Κ.
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 09/02/2023 21:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 09/02/2023 21:30 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 09/02/2023 21:30 Αλ. Νικολαΐδης ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 09/02/2023 21:45 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.