ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Εκτύπωση

Συγκεντρωτικοί ορισμοί τοπικών

Αγων. Περίοδος      
Κατηγορία Ε.ΠΕ.Σ.Θ Πρωτάθλημα
Ημερομηνία Γήπεδο
Ομάδες Διαιτητές
Κατ. Πρωτάθλημα Ημέρα Ώρα Γήπεδο Ομάδες Διαιτητές
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝ Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΥΡ ΣΥΔΠΕΒΕΘ ΠΑ 29/09/2023 18:00 Γ. Κατσάνης Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Επ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
(Επ) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΥΡ ΣΥΔΠΕΒΕΘ ΠΑ 29/09/2023 20:00 Γ. Κατσάνης ΜΕΝΤ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
(Επ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Επ) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΥΡΓΥΝ ΣΑ 30/09/2023 14:30 Γηπ. Μακεδονικού ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΥΡΓΥΝ ΣΑ 30/09/2023 16:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΥΡ ΣΥΔΠΕΒΕΘ ΣΑ 30/09/2023 18:00 Γ. Κατσάνης Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
(Επ) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
(Επ) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΥΡ ΣΥΔΠΕΒΕΘ ΣΑ 30/09/2023 20:00 Γ. Κατσάνης Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
(Επ) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
(Επ) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΥΡΓΥΝ ΚΥ 01/10/2023 15:30 Γηπ. Μακεδονικού ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1ΟΥ ΆΓΩΝΑ
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2ΟΥ ΆΓΩΝΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΥΡΓΥΝ ΚΥ 01/10/2023 17:30 Γηπ. Μακεδονικού ΝΙΚΗΤΗΣ 1ΟΥ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ 2ΟΥ ΑΓΩΝΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΥΡ ΣΥΔΠΕΒΕΘ ΚΥ 01/10/2023 18:00 Γ. Κατσάνης Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(B) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Επ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΥΡ ΣΥΔΠΕΒΕΘ ΚΥ 01/10/2023 20:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΜΕΝΤ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Επ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Επ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΡ 17/10/2023 21:00 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΡ 17/10/2023 21:30 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 18/10/2023 20:30 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 18/10/2023 20:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 18/10/2023 21:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
ΜΕΝΤ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 18/10/2023 21:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 18/10/2023 21:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 18/10/2023 21:30 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 18/10/2023 21:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΒΑΟ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 18/10/2023 21:30 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 18/10/2023 21:30 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 19/10/2023 21:00 ΔΑΚ Πολυγύρου Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΒΑΟ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(B) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΠΕ 19/10/2023 21:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 19/10/2023 21:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 19/10/2023 21:30 Γήπεδο ΑΕ Φοίνικα ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 19/10/2023 21:30 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 19/10/2023 21:45 Γηπ. ΜΕΝΤ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΖΥΓΚΙΡΙΔΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 09:00 ΔΑΚ Καλαμαριάς Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Μ.Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 21/10/2023 12:00 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 12:00 ΔΓ Αρναίας ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 12:00 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 13:30 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 13:30 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 14:00 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 14:15 Δελασάλ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 14:15 ΔΑΚ Καλλικράτειας ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 14:30 ΔΓ Νεοχωρούδας Δ.Α.Σ.Ω.
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 14:30 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 21/10/2023 15:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 15:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 15:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 15:30 ΔΑΚ Μηχανιώνας Α.Σ. ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 15:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 15:30 ΕΓ Βότση ΒΕΡΓΙΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 15:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 15:30 Μ. Αλεξάνδρου Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΕΝΤ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 16:00 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Α.Ε.Σ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 16:00 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 16:15 ΔΑΚ Καλλικράτειας ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 16:30 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 16:30 ΔΓ Νεοχωρούδας Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛ.
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 17:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΝΟΝΙΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 17:00 Σχολ. Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 17:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 17:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΒΕΡΓΙΝΑ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 18:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 21/10/2023 18:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 21/10/2023 19:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΝΟΝΙΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 20:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
ΜΕΝΤ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 20:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΔΡΟΥΚΑ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 21/10/2023 20:30 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΕΟΣ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 21:00 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 21/10/2023 21:30 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 22/10/2023 12:00 ΔΑΚ Κουφαλίων Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 22/10/2023 13:30 ΔΑΚ Πολυγύρου Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 22/10/2023 14:30 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
(A) ΖΥΓΚΙΡΙΔΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 22/10/2023 15:00 Φιλύρου Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 22/10/2023 15:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΧΑΝΘ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 22/10/2023 15:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 22/10/2023 15:30 Αγ. Θεράποντα ΠΑΟΚ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 22/10/2023 15:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΔΡΟΥΚΑ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 22/10/2023 16:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 22/10/2023 17:00 Μητσάκη ΠΑΟΚ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 22/10/2023 17:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 22/10/2023 17:30 ΕΓ Βότση Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 22/10/2023 18:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 22/10/2023 18:00 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 22/10/2023 18:00 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 22/10/2023 18:00 ΔΓ Νεοχωρούδας ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 22/10/2023 18:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΚΥ 22/10/2023 19:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 22/10/2023 19:00 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 22/10/2023 20:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 22/10/2023 20:00 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΟΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 22/10/2023 20:00 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 22/10/2023 20:00 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 22/10/2023 20:30 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 22/10/2023 21:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 22/10/2023 21:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 23/10/2023 20:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 23/10/2023 21:15 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 23/10/2023 21:15 ΕΓ Βότση ΒΕΡΓΙΝΑ
ΧΑΝΘ
(A) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΦΩΚΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 23/10/2023 21:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 23/10/2023 21:30 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 23/10/2023 21:30 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΡ 24/10/2023 21:30 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 25/10/2023 19:30 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 25/10/2023 21:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 25/10/2023 21:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΕΝΤ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 25/10/2023 21:00 Γ. Γεννηματάς Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΤΕ 25/10/2023 21:30 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 25/10/2023 21:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 25/10/2023 21:30 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 25/10/2023 21:30 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 25/10/2023 21:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 25/10/2023 21:30 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
ΒΑΟ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 25/10/2023 21:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΚΑΝΟΝΙΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 25/10/2023 21:45 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(B) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 29/10/2023 19:00 ΔΑΚ Πεύκων ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 30/10/2023 20:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 30/10/2023 21:15 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 30/10/2023 21:15 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΒΕΡΓΙΝΑ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 30/10/2023 21:30 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 30/10/2023 21:30 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΡ 31/10/2023 21:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΤΡ 31/10/2023 21:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 01/11/2023 20:30 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΕΟΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 01/11/2023 20:30 ΔΑΚ Πυλαίας Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΕΝΤ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 01/11/2023 21:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 01/11/2023 21:00 Γ. Γεννηματάς Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 01/11/2023 21:30 Αγ. Θεράποντα Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 01/11/2023 21:30 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 01/11/2023 21:30 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 01/11/2023 21:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 01/11/2023 21:30 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΠΕ 02/11/2023 21:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 02/11/2023 21:30 ΚΑΠΠΑ Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 02/11/2023 21:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 02/11/2023 21:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΖΥΓΚΙΡΙΔΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΠΕ 02/11/2023 21:30 ΔΑΚ Πεύκων ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 02/11/2023 21:45 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 02/11/2023 21:45 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΠΑ 03/11/2023 15:45 Αλ. Νικολαΐδης Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΠΑ 03/11/2023 20:00 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΠΑ 03/11/2023 21:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 04/11/2023 12:00 ΔΓ Αινείας ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 04/11/2023 13:00 ΔΚ Κασσανδρείας ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 04/11/2023 13:00 ΔΓ Νικήτης Μ.Α.Σ. ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 04/11/2023 13:30 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 04/11/2023 13:30 ΕΑΚ Νεάπολης Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 04/11/2023 14:15 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 04/11/2023 14:30 ΔΓ Κονταξοπούλειο Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 04/11/2023 15:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΕΟΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 04/11/2023 15:30 Σχολ. Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 04/11/2023 15:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 04/11/2023 15:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 04/11/2023 15:30 Μ. Αλεξάνδρου Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 04/11/2023 16:00 Αγ. Θεράποντα Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 04/11/2023 16:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
(A) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 04/11/2023 16:30 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 04/11/2023 16:30 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 04/11/2023 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 04/11/2023 17:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Σ. ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 04/11/2023 17:30 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 04/11/2023 18:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 04/11/2023 18:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 04/11/2023 18:00 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 04/11/2023 18:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 04/11/2023 18:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 04/11/2023 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 04/11/2023 20:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 04/11/2023 20:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΣΑΡΑΚΙΝΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 04/11/2023 20:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 04/11/2023 20:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 04/11/2023 20:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 04/11/2023 20:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 04/11/2023 20:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 04/11/2023 20:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 04/11/2023 20:00 ΔΓ Βασιλικών Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 04/11/2023 20:15 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΡΟΡΡΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 04/11/2023 21:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΧΑΝΘ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 05/11/2023 12:00 ΔΓ Αρναίας ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 05/11/2023 13:00 Αγ. Θεράποντα Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛ.
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
(A) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 05/11/2023 13:30 Αγ. Θεράποντα ΠΑΟΚ
Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 05/11/2023 15:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 05/11/2023 15:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Μ.Α.Σ. ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ
(A) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 05/11/2023 15:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 05/11/2023 15:30 ΕΓ Βότση Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 05/11/2023 15:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 05/11/2023 15:30 Μητσάκη Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΖΥΓΚΙΡΙΔΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 05/11/2023 15:30 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/11/2023 16:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΚΥ 05/11/2023 17:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΒΕΡΓΙΝΑ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 05/11/2023 17:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 05/11/2023 17:00 Μητσάκη ΜΕΝΤ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/11/2023 17:00 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/11/2023 17:00 Γήπεδο ΑΕ Φοίνικα Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/11/2023 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ε.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/11/2023 17:00 ΔΓ Αρναίας ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 05/11/2023 17:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ Η.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 05/11/2023 17:30 ΕΓ Βότση ΒΕΡΓΙΝΑ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 05/11/2023 17:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 05/11/2023 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/11/2023 18:00 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΚΥ 05/11/2023 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 05/11/2023 18:30 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 05/11/2023 19:00 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 05/11/2023 19:00 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Γρ) ΡΟΡΡΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/11/2023 19:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/11/2023 19:00 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/11/2023 19:30 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 05/11/2023 20:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 05/11/2023 20:00 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/11/2023 20:00 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 05/11/2023 20:30 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/11/2023 20:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΒΑΟ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 05/11/2023 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 06/11/2023 20:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 06/11/2023 21:15 ΕΓ Βότση ΒΕΡΓΙΝΑ
ΠΑΟΚ
(A) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 06/11/2023 21:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 06/11/2023 21:30 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 06/11/2023 21:30 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
ΧΑΝΘ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΤΡ 07/11/2023 21:00 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΠΕ 09/11/2023 18:30 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 09/11/2023 21:00 ΔΑΚ Πολυγύρου Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 09/11/2023 21:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΒΑΟ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 09/11/2023 21:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 09/11/2023 21:30 Γηπ. ΒΑΟ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 09/11/2023 21:45 Γηπ. ΜΕΝΤ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΠΑ 10/11/2023 18:00 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 09:00 ΔΑΚ Καλαμαριάς Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΕΝΤ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 11/11/2023 11:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 11/11/2023 12:00 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΧΑΝΘ
(A) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 13:00 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 11/11/2023 13:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 13:30 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 11/11/2023 13:30 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 11/11/2023 13:30 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 14:00 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Γρ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 11/11/2023 14:30 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 15:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Μ.Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 11/11/2023 15:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 11/11/2023 15:00 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 11/11/2023 15:15 ΔΓ Νεοχωρούδας Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 11/11/2023 15:15 ΔΑΚ Καλλικράτειας ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 15:30 ΔΑΚ Μηχανιώνας Α.Σ. ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 15:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΒΑΟ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 11/11/2023 15:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 11/11/2023 15:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 11/11/2023 15:30 Σχολ. Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
ΕΟΣ
(A) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 16:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 11/11/2023 16:00 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 16:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΣΑΡΑΚΙΝΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 16:30 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 17:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 18:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 11/11/2023 18:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΣΑΡΑΚΙΝΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 18:30 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 11/11/2023 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 19:30 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 20:00 ΕΓ Βότση ΒΕΡΓΙΝΑ
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 11/11/2023 20:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 11/11/2023 20:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Μ.Α.Σ. ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 11/11/2023 20:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 11/11/2023 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 12/11/2023 12:00 ΔΑΚ Κουφαλίων Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛ.
(A) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 12/11/2023 12:00 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 12/11/2023 13:00 Γηπ. ΜΕΝΤ Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΜΕΝΤ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 12/11/2023 13:30 ΔΑΚ Πολυγύρου Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 12/11/2023 15:00 Φιλύρου Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 12/11/2023 15:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
(A) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 12/11/2023 15:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΖΥΓΚΙΡΙΔΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 12/11/2023 15:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
ΧΑΝΘ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 12/11/2023 16:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 12/11/2023 17:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 12/11/2023 17:00 Μητσάκη ΠΑΟΚ
ΒΕΡΓΙΝΑ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 12/11/2023 17:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 12/11/2023 17:30 ΕΓ Βότση Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΖΥΓΚΙΡΙΔΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 12/11/2023 18:00 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 12/11/2023 18:00 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 12/11/2023 18:00 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(Γρ) ΣΑΡΑΚΙΝΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 12/11/2023 18:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 12/11/2023 18:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 12/11/2023 18:30 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 12/11/2023 19:00 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 12/11/2023 19:00 ΔΑΚ Πεύκων ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 12/11/2023 19:00 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 12/11/2023 19:00 ΔΓ Αρναίας ΑΟΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΚΥ 12/11/2023 19:30 ΕΓ Βότση Α.Ε.Σ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΖΥΓΚΙΡΙΔΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 12/11/2023 19:30 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 12/11/2023 20:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
ΕΟΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 12/11/2023 20:00 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΡΟΡΡΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 12/11/2023 20:00 Γηπ. ΒΑΟ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 12/11/2023 20:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 12/11/2023 20:30 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 12/11/2023 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 12/11/2023 21:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΜΕΝΤ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 12/11/2023 21:00 Αλ. Νικολαΐδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 13/11/2023 20:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΔΕ 13/11/2023 20:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΔΕ 13/11/2023 21:15 Μητσάκη Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΖΥΓΚΙΡΙΔΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 13/11/2023 21:15 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 13/11/2023 21:15 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 13/11/2023 21:30 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 13/11/2023 21:30 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΒΕΡΓΙΝΑ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΤΡ 14/11/2023 21:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 16/11/2023 21:30 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 16/11/2023 21:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 16/11/2023 21:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 16/11/2023 21:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΒΑΟ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 16/11/2023 21:45 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΠΑ 17/11/2023 21:30 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΠΑ 17/11/2023 21:30 ΔΑΚ Καλλικράτειας ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 09:00 ΔΑΚ Καλαμαριάς Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 18/11/2023 12:00 ΔΓ Αρναίας ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 18/11/2023 13:00 1ο Δημ. Σχολ. Καλοχωρίου Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛ.
Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 18/11/2023 13:30 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 18/11/2023 13:30 ΕΑΚ Νεάπολης Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 14:00 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
Μ.Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 14:15 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 18/11/2023 14:30 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 18/11/2023 15:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 18/11/2023 15:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 18/11/2023 15:30 Σχολ. Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 15:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
ΠΑΟΚ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 15:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 15:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 18/11/2023 15:30 Μ. Αλεξάνδρου Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 18/11/2023 16:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 16:30 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 18/11/2023 16:30 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 18/11/2023 16:30 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 18/11/2023 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 17:30 ΕΓ Βότση ΒΕΡΓΙΝΑ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 18/11/2023 17:30 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 18/11/2023 18:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 18:00 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 18/11/2023 18:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 18/11/2023 19:30 ΕΓ Βότση ΒΕΡΓΙΝΑ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 20:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΡΟΡΡΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 20:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 20:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 20:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 20:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Ε.Σ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 18/11/2023 20:00 ΔΓ Βασιλικών Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 18/11/2023 21:00 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΕΟΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 19/11/2023 15:30 Αγ. Θεράποντα ΠΑΟΚ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 19/11/2023 15:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 19/11/2023 15:30 ΕΓ Βότση Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΖΥΓΚΙΡΙΔΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 19/11/2023 15:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 19/11/2023 15:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 19/11/2023 16:00 Σχολ. Ευκαρπίας Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 19/11/2023 16:00 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 19/11/2023 16:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΡΟΡΡΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 19/11/2023 17:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
Μ.Α.Σ. ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 19/11/2023 17:00 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 19/11/2023 17:00 Μητσάκη ΜΕΝΤ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΣΔΡΑΥΚΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 19/11/2023 17:00 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 19/11/2023 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 19/11/2023 17:00 ΔΓ Αρναίας ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 19/11/2023 17:30 ΕΓ Βότση Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΖΥΓΚΙΡΙΔΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 19/11/2023 17:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 19/11/2023 17:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 19/11/2023 18:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 19/11/2023 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 19/11/2023 18:00 ΔΓ Νεοχωρούδας Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 19/11/2023 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 19/11/2023 18:30 Ι. Λεμονίδης ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΟΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 19/11/2023 19:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 19/11/2023 19:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 19/11/2023 19:30 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 19/11/2023 20:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 19/11/2023 20:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
(A) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 19/11/2023 20:00 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 19/11/2023 20:00 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΒΑΟ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 19/11/2023 20:30 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 19/11/2023 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 19/11/2023 21:15 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 19/11/2023 21:15 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 20/11/2023 20:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΔΕ 20/11/2023 21:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 20/11/2023 21:15 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 20/11/2023 21:30 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 20/11/2023 21:30 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 20/11/2023 21:30 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΤΡ 21/11/2023 21:00 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 23/11/2023 21:00 ΔΑΚ Πολυγύρου Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 23/11/2023 21:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 23/11/2023 21:30 ΔΓ Περαίας ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΠΕ 23/11/2023 21:30 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 23/11/2023 21:45 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 23/11/2023 21:45 Γηπ. ΜΕΝΤ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 11:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 12:30 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 13:00 ΔΚ Κασσανδρείας ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 13:00 ΔΓ Νικήτης Μ.Α.Σ. ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ
Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 13:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 13:30 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
ΒΕΡΓΙΝΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 13:30 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 14:00 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΜΕΝΤ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 14:00 Σχολ. Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 14:00 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 14:30 ΔΓ Κονταξοπούλειο Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 14:45 ΔΑΚ Καλλικράτειας Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 25/11/2023 15:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 15:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 15:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 15:00 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 15:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 15:15 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 15:30 ΔΑΚ Μηχανιώνας Α.Σ. ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 15:30 ΕΓ Βότση Α.Ε.Σ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 15:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 15:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
ΒΕΡΓΙΝΑ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 16:30 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
ΒΑΟ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 17:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 17:00 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛ.
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 17:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 17:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 25/11/2023 18:00 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
ΧΑΝΘ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΣΑΡΑΚΙΝΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 18:00 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 18:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
ΧΑΝΘ
(A) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 25/11/2023 19:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 19:00 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 20:00 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΣΑΡΑΚΙΝΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 20:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 20:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 25/11/2023 20:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 25/11/2023 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 25/11/2023 21:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 25/11/2023 21:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 26/11/2023 12:00 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΚΥ 26/11/2023 12:30 ΔΑΚ Καλλικράτειας ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
ΧΑΝΘ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 26/11/2023 13:30 ΔΑΚ Πολυγύρου Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 26/11/2023 13:30 ΔΑΚ Κουφαλίων Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 26/11/2023 14:30 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΜΕΝΤ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 26/11/2023 15:00 Φιλύρου Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 26/11/2023 15:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
(A) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 26/11/2023 15:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
ΠΑΟΚ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 26/11/2023 15:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 26/11/2023 15:30 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 26/11/2023 16:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 26/11/2023 17:00 Μητσάκη ΠΑΟΚ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 26/11/2023 17:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(B) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 26/11/2023 17:00 ΔΓ Ρυσίου Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 26/11/2023 17:00 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
(A) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΚΥ 26/11/2023 17:30 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 26/11/2023 18:00 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 26/11/2023 18:00 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 26/11/2023 18:00 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 26/11/2023 18:00 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΖΥΓΚΙΡΙΔΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 26/11/2023 18:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 26/11/2023 18:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΜΕΝΤ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 26/11/2023 19:00 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΕΟΣ
(A) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 26/11/2023 19:00 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΡΟΡΡΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 26/11/2023 19:00 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 26/11/2023 19:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΟΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 26/11/2023 19:00 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 26/11/2023 20:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 26/11/2023 20:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 26/11/2023 20:00 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(B) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 26/11/2023 20:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
ΕΟΣ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 26/11/2023 20:00 Γηπ. ΒΑΟ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 26/11/2023 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 27/11/2023 20:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
ΧΑΝΘ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 27/11/2023 21:15 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΜΠΑΡΚΟΥΚΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 27/11/2023 21:15 ΕΓ Βότση ΒΕΡΓΙΝΑ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 27/11/2023 21:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 27/11/2023 21:30 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΤΡ 28/11/2023 21:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝ ΤΕ 29/11/2023 21:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝ ΤΕ 29/11/2023 21:45 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 30/11/2023 21:30 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 30/11/2023 21:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 30/11/2023 21:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΒΑΟ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 30/11/2023 21:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 30/11/2023 21:45 Γηπ. ΜΕΝΤ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 02/12/2023 12:00 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 02/12/2023 12:00 ΔΓ Αρναίας ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 02/12/2023 13:00 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΜΟΣΧΟΥΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 02/12/2023 13:00 Φιλύρου Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 02/12/2023 13:30 ΕΑΚ Σταυρούπολης Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΕΟΣ
(A) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 02/12/2023 13:30 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 02/12/2023 14:00 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 02/12/2023 14:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΧΑΝΘ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 02/12/2023 14:30 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 02/12/2023 14:30 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 02/12/2023 15:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΠΑΟΚ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 02/12/2023 15:15 ΔΑΚ Καλλικράτειας ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 02/12/2023 15:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 02/12/2023 15:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Μ.Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 02/12/2023 15:30 Μ. Αλεξάνδρου Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 02/12/2023 16:00 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 02/12/2023 16:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΣΑΡΑΚΙΝΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 02/12/2023 16:00 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 02/12/2023 16:30 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 02/12/2023 16:30 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 02/12/2023 17:00 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 02/12/2023 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 02/12/2023 17:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 02/12/2023 17:30 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 02/12/2023 18:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 02/12/2023 18:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 02/12/2023 18:30 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 02/12/2023 20:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 02/12/2023 20:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Ε.Σ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 02/12/2023 20:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 02/12/2023 20:00 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΧΑΝΘ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 02/12/2023 20:00 ΕΓ Βότση ΒΕΡΓΙΝΑ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 02/12/2023 20:30 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 02/12/2023 21:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 03/12/2023 12:30 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 03/12/2023 13:00 1ο Δημ. Σχολ. Καλοχωρίου Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛ.
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 03/12/2023 14:30 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΠΑΟΚ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 03/12/2023 15:30 Αγ. Θεράποντα ΠΑΟΚ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 03/12/2023 15:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 03/12/2023 15:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 03/12/2023 15:30 Μητσάκη Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 03/12/2023 15:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 03/12/2023 16:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 03/12/2023 17:00 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
Μ.Α.Σ. ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 03/12/2023 17:00 Μητσάκη ΜΕΝΤ
Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 03/12/2023 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 03/12/2023 17:00 ΔΓ Αρναίας ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΜΟΣΧΟΥΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 03/12/2023 17:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΚΥ 03/12/2023 18:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 03/12/2023 18:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 03/12/2023 18:00 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 03/12/2023 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(Γρ) ΡΟΡΡΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 03/12/2023 18:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 03/12/2023 18:30 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 03/12/2023 18:30 Ι. Λεμονίδης ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 03/12/2023 19:00 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 03/12/2023 19:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 03/12/2023 19:00 Αγ. Θεράποντα ΑΟΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(A) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ Η.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 03/12/2023 19:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 03/12/2023 19:30 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 03/12/2023 20:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 03/12/2023 20:00 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 03/12/2023 20:30 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 03/12/2023 20:30 ΔΑΚ Πεύκων ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΒΑΟ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 03/12/2023 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 03/12/2023 21:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 03/12/2023 21:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 04/12/2023 21:15 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 04/12/2023 21:15 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 04/12/2023 21:30 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΝΤΟΥΜΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 04/12/2023 21:30 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 04/12/2023 21:30 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
ΒΕΡΓΙΝΑ
(A) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΤΡ 05/12/2023 21:00 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΤΡ 05/12/2023 21:30 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΤΕ 06/12/2023 15:30 Σχολ. Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΤΕ 06/12/2023 21:30 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 07/12/2023 21:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 07/12/2023 21:00 ΔΑΚ Πολυγύρου Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(B) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝ ΠΕ 07/12/2023 21:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 07/12/2023 21:45 Γηπ. ΜΕΝΤ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 07/12/2023 21:45 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 07/12/2023 21:45 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΠΑ 08/12/2023 18:00 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΠΑ 08/12/2023 21:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 11:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 13:00 ΔΚ Κασσανδρείας ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 13:00 ΔΓ Νικήτης Μ.Α.Σ. ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ
ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 13:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 13:30 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 13:30 ΕΑΚ Νεάπολης Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 09/12/2023 14:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΧΑΝΘ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 14:00 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 14:00 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 14:30 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 15:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 15:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 15:00 Κλ. Βικελίδης ΕΟΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 15:00 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 15:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 15:30 ΕΓ Βότση Α.Ε.Σ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΣΑΡΑΚΙΝΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 15:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 15:30 Σχολ. Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 16:00 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 16:30 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 16:30 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
(A) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΒΕΡΓΙΝΑ
(A) ΔΡΟΥΚΑ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 17:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛ.
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 17:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 17:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 18:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 09/12/2023 18:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(Γρ) ΡΟΡΡΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 18:30 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 19:00 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 19:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΜΟΣΧΟΥΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 20:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 20:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 20:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 20:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 09/12/2023 20:00 ΔΓ Βασιλικών Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 09/12/2023 20:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 09/12/2023 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΑΟΚ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 10/12/2023 13:30 ΔΑΚ Πολυγύρου Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 10/12/2023 13:30 Αγ. Θεράποντα Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
ΠΑΟΚ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 10/12/2023 15:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 10/12/2023 15:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 10/12/2023 15:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 10/12/2023 15:30 ΕΓ Βότση Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
ΒΕΡΓΙΝΑ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 10/12/2023 15:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 10/12/2023 15:30 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 10/12/2023 16:00 Φιλύρου Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 10/12/2023 16:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΡΟΡΡΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 10/12/2023 17:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 10/12/2023 17:00 Μητσάκη ΠΑΟΚ
ΜΕΝΤ
(A) ΖΥΓΚΙΡΙΔΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 10/12/2023 17:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 10/12/2023 17:00 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΜΟΣΧΟΥΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 10/12/2023 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΚΑΝΟΝΙΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΚΥ 10/12/2023 18:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΝΤΟΥΜΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 10/12/2023 18:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 10/12/2023 18:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 10/12/2023 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 10/12/2023 18:00 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 10/12/2023 18:00 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 10/12/2023 18:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(B) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 10/12/2023 19:00 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 10/12/2023 19:00 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΡΟΡΡΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 10/12/2023 19:00 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΑΟΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 10/12/2023 19:30 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 10/12/2023 19:30 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 10/12/2023 20:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 10/12/2023 20:00 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
ΜΕΝΤ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(B) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 10/12/2023 20:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 10/12/2023 20:00 ΔΓ Νεοχωρούδας Δ.Α.Σ.Ω.
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΣΑΡΑΚΙΝΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 10/12/2023 20:30 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
ΒΑΟ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 10/12/2023 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 11/12/2023 21:15 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 11/12/2023 21:30 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΑΝΔ ΔΕ 11/12/2023 21:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΤΡ 12/12/2023 20:00 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝ ΤΡ 12/12/2023 21:15 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΤΡ 12/12/2023 21:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝ ΤΕ 13/12/2023 21:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΚΑΝΟΝΙΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝ ΤΕ 13/12/2023 21:00 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΕΟΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΜΠΑΡΚΟΥΚΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝ ΤΕ 13/12/2023 21:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
ΑΟΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(B) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 14/12/2023 21:00 ΔΑΚ Πολυγύρου Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(B) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 14/12/2023 21:30 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 14/12/2023 21:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΒΑΟ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 14/12/2023 21:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 14/12/2023 21:45 Γηπ. ΜΕΝΤ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΠΑ 15/12/2023 21:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 16/12/2023 09:00 ΔΑΚ Καλαμαριάς Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 16/12/2023 12:00 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(Γρ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 16/12/2023 12:00 ΔΓ Αρναίας ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 16/12/2023 12:30 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 16/12/2023 13:00 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 16/12/2023 13:30 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΔΡΟΥΚΑ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 16/12/2023 14:30 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 16/12/2023 14:30 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 16/12/2023 15:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 16/12/2023 15:15 ΔΑΚ Καλλικράτειας ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
Μ.Α.Σ. ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 16/12/2023 15:30 ΕΓ Βότση ΒΕΡΓΙΝΑ
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 16/12/2023 15:30 Μ. Αλεξάνδρου Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 16/12/2023 16:30 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 16/12/2023 16:30 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 16/12/2023 16:30 Αγ. Θεράποντα ΠΑΟΚ
ΧΑΝΘ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 16/12/2023 16:45 ΔΑΚ Καλλικράτειας ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
Α.Σ. ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 16/12/2023 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 16/12/2023 18:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 16/12/2023 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 16/12/2023 20:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΝΤΟΥΜΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 16/12/2023 20:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 16/12/2023 20:15 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 16/12/2023 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 16/12/2023 20:30 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 17/12/2023 12:00 ΔΑΚ Κουφαλίων Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΚΥ 17/12/2023 14:30 ΔΑΚ Μηχανιώνας Α.Σ. ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 17/12/2023 14:30 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 17/12/2023 15:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 17/12/2023 15:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 17/12/2023 15:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 17/12/2023 15:30 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 17/12/2023 17:00 Μητσάκη ΠΑΟΚ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 17/12/2023 17:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 17/12/2023 17:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 17/12/2023 17:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 17/12/2023 17:00 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΔΡΟΥΚΑ Π.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 17/12/2023 17:00 ΔΓ Αρναίας ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 17/12/2023 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 17/12/2023 17:30 ΕΓ Βότση Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 17/12/2023 18:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΣΙΔΕΡΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 17/12/2023 18:00 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΜΟΣΧΟΥΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 17/12/2023 18:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 17/12/2023 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 17/12/2023 18:30 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
ΕΟΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 17/12/2023 18:30 Ι. Λεμονίδης ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 17/12/2023 19:00 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(B) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 17/12/2023 19:00 ΔΑΚ Πεύκων ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 17/12/2023 19:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 17/12/2023 19:00 Αγ. Θεράποντα ΑΟΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 17/12/2023 19:30 Μητσάκη ΜΕΝΤ
ΒΕΡΓΙΝΑ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 17/12/2023 19:30 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΠΑΟΚ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 17/12/2023 19:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΟΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 17/12/2023 19:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 17/12/2023 20:00 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 17/12/2023 20:00 Γηπ. ΒΑΟ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΜΟΣΧΟΥΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 17/12/2023 20:30 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 17/12/2023 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(Γρ) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 17/12/2023 20:45 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 17/12/2023 21:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 18/12/2023 21:15 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 18/12/2023 21:30 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΣΙΔΕΡΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 18/12/2023 21:30 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΠΑΟΚ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20 ΔΕ 18/12/2023 21:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΑΝΔ ΔΕ 18/12/2023 21:45 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΤΡ 19/12/2023 21:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΡ 19/12/2023 21:30 ΔΑΚ Πεύκων ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 20/12/2023 20:30 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΖΥΓΚΙΡΙΔΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 20/12/2023 20:30 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 20/12/2023 21:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(B) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 20/12/2023 21:00 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 20/12/2023 21:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 20/12/2023 21:30 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(B) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 20/12/2023 21:30 Αγ. Θεράποντα Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 20/12/2023 21:30 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
ΕΟΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 20/12/2023 21:30 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 20/12/2023 21:30 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 20/12/2023 21:45 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 21/12/2023 21:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΖΥΓΚΙΡΙΔΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 21/12/2023 21:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(B) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 21/12/2023 21:45 Αγ. Θεράποντα ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(B) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 21/12/2023 21:45 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 21/12/2023 21:45 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΜΠΑΡΚΟΥΚΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΤΕ 03/01/2024 16:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 07/01/2024 15:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
(A) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ Φ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΚΥ 07/01/2024 17:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΑΝΔ ΚΥ 07/01/2024 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 11/01/2024 21:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(B) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 11/01/2024 21:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 11/01/2024 21:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(B) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 11/01/2024 21:45 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 11/01/2024 21:45 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 11:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 13:00 ΔΓ Νικήτης Μ.Α.Σ. ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 13:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 13:30 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 13:30 ΕΑΚ Νεάπολης Σ.Α.Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 14:00 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
(A) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 14:15 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 13/01/2024 14:30 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 13/01/2024 15:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 13/01/2024 15:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Ε.Σ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 15:00 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 15:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΣΑ 13/01/2024 15:00 ΔΓ Αρναίας Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 13/01/2024 15:30 Σχολ. Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 13/01/2024 15:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 13/01/2024 15:30 ΔΑΚ Μηχανιώνας Α.Σ. ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 15:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
ΠΑΟΚ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 15:30 Μ. Αλεξάνδρου ΒΕΡΓΙΝΑ
Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 13/01/2024 16:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 13/01/2024 16:00 ΔΓ Κονταξοπούλειο Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΒΕΡΓΙΝΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 13/01/2024 16:30 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
ΜΕΝΤ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 13/01/2024 16:30 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 17:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 13/01/2024 17:30 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 13/01/2024 17:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 13/01/2024 18:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
ΕΟΣ
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 18:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 18:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 18:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 13/01/2024 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 13/01/2024 19:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 13/01/2024 19:30 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 13/01/2024 20:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΜΟΣΧΟΥΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 13/01/2024 20:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΧΑΝΘ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 20:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 20:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΜΕΝΤ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΣΑ 13/01/2024 20:45 ΔΓ Βασιλικών Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 13/01/2024 21:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 13/01/2024 21:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 14/01/2024 13:00 1ο Δημ. Σχολ. Καλοχωρίου Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛ.
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 14/01/2024 13:30 ΔΑΚ Πολυγύρου Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 14/01/2024 15:00 Φιλύρου Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 14/01/2024 15:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 14/01/2024 15:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 14/01/2024 15:30 ΕΓ Βότση Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 14/01/2024 15:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 14/01/2024 16:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 14/01/2024 16:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 14/01/2024 17:00 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 14/01/2024 17:00 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΣΑΡΑΚΙΝΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 14/01/2024 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 14/01/2024 17:30 ΕΓ Βότση Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 14/01/2024 18:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 14/01/2024 18:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΡΟΡΡΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 14/01/2024 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 14/01/2024 18:00 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 14/01/2024 18:00 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
(A) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Κ.ΕΣ ΚΥ 14/01/2024 19:00 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 14/01/2024 19:00 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΜΕΝΤ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 14/01/2024 19:00 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
ΒΑΟ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 14/01/2024 19:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 14/01/2024 19:30 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 14/01/2024 19:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 14/01/2024 20:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 14/01/2024 20:00 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 14/01/2024 20:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 14/01/2024 20:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(B) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 14/01/2024 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΔΕ 15/01/2024 20:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΜΠΑΡΚΟΥΚΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΔΕ 15/01/2024 20:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΔΕ 15/01/2024 21:15 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΔΕ 15/01/2024 21:30 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 18/01/2024 21:00 ΔΑΚ Πολυγύρου Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 18/01/2024 21:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(B) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 18/01/2024 21:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 18/01/2024 21:30 Γήπεδο ΑΕ Φοίνικα ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΒΑΟ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 18/01/2024 21:45 Γηπ. ΜΕΝΤ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 20/01/2024 09:00 ΔΑΚ Καλαμαριάς Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 20/01/2024 12:00 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 20/01/2024 13:00 ΔΚ Κασσανδρείας ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α.Σ. ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 20/01/2024 13:30 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 20/01/2024 15:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 20/01/2024 15:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 20/01/2024 16:00 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 20/01/2024 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΣΔΡΑΥΚΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 20/01/2024 17:00 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 20/01/2024 17:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 20/01/2024 18:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Α.Ε.Σ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 20/01/2024 19:30 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 20/01/2024 20:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΣΙΔΕΡΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 20/01/2024 20:00 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 20/01/2024 20:15 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 20/01/2024 21:00 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 21/01/2024 15:30 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 21/01/2024 16:00 Σχολ. Ευκαρπίας ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΚΥ 21/01/2024 17:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 21/01/2024 17:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 21/01/2024 17:00 ΔΓ Ρυσίου Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 21/01/2024 17:00 ΔΓ Αρναίας ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΜΟΣΧΟΥΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 21/01/2024 18:00 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 21/01/2024 18:00 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΝΤΟΥΜΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 21/01/2024 18:00 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΚΥ 21/01/2024 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 21/01/2024 18:30 Ι. Λεμονίδης ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 21/01/2024 19:00 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 21/01/2024 19:00 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 21/01/2024 19:00 Αγ. Θεράποντα ΑΟΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 21/01/2024 19:00 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 21/01/2024 19:30 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 21/01/2024 20:30 ΔΑΚ Πεύκων ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 21/01/2024 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 21/01/2024 21:00 Κλ. Βικελίδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 21/01/2024 21:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΟΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 21/01/2024 21:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝ ΤΡ 23/01/2024 21:00 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΠΕ 25/01/2024 21:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 25/01/2024 21:30 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 25/01/2024 21:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 25/01/2024 21:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 25/01/2024 21:45 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 25/01/2024 21:45 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 27/01/2024 13:30 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞΙΑΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 27/01/2024 14:15 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 27/01/2024 14:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 27/01/2024 14:30 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 27/01/2024 15:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΧΑΝΘ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 27/01/2024 16:00 ΔΓ Κονταξοπούλειο Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 27/01/2024 16:30 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 27/01/2024 16:45 ΔΑΚ Καλλικράτειας ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 27/01/2024 17:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΟΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 27/01/2024 18:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΧΑΝΘ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 27/01/2024 18:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Η.
(Γρ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 27/01/2024 19:30 ΕΓ Βότση Α.Ε.Σ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Μ.Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 27/01/2024 20:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 27/01/2024 20:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 27/01/2024 21:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 28/01/2024 15:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΚΥ 28/01/2024 15:30 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΜΟΣΧΟΥΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΚΥ 28/01/2024 15:30 ΕΓ Βότση ΒΕΡΓΙΝΑ
ΜΕΝΤ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΚΥ 28/01/2024 16:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΧΑΝΘ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 28/01/2024 16:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 28/01/2024 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 28/01/2024 17:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
(Γρ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 28/01/2024 18:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 28/01/2024 18:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 28/01/2024 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 28/01/2024 18:00 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΜΟΣΧΟΥΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 28/01/2024 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 28/01/2024 19:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΝΤΟΥΜΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 28/01/2024 19:00 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(B) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 28/01/2024 19:00 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 28/01/2024 19:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 28/01/2024 19:00 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 28/01/2024 19:30 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
ΒΑΟ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 28/01/2024 19:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΣΑΡΑΚΙΝΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 28/01/2024 20:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΑΛΕΞΙΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 28/01/2024 20:30 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 28/01/2024 20:30 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΑΝΔ ΚΥ 28/01/2024 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΒΑΟ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 28/01/2024 21:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
ΑΟΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΔΕ 29/01/2024 20:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΔΕ 29/01/2024 21:00 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΔΕ 29/01/2024 21:15 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΤΡ 30/01/2024 21:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΡ 30/01/2024 21:30 ΔΑΚ Πεύκων ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 31/01/2024 20:30 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 31/01/2024 21:00 ΔΑΚ Πυλαίας Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 31/01/2024 21:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΕΟΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 31/01/2024 21:30 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΤΕ 31/01/2024 21:30 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 31/01/2024 21:30 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 31/01/2024 21:30 Αγ. Θεράποντα Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 31/01/2024 21:30 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΜΕΝΤ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΠΕ 01/02/2024 19:00 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 01/02/2024 21:00 ΔΑΚ Πολυγύρου Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 01/02/2024 21:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΠΕ 01/02/2024 21:30 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΠΕ 01/02/2024 21:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 01/02/2024 21:30 Γήπεδο ΑΕ Φοίνικα ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 01/02/2024 21:45 Γηπ. ΜΕΝΤ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 01/02/2024 21:45 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΜΠΑΡΚΟΥΚΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΠΑ 02/02/2024 21:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 09:30 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 11:00 Μουσικό Σχολείο Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ
Μ.Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 12:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΒΑΟ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΣΑ 03/02/2024 12:00 ΔΓ Αρναίας ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 13:00 ΔΓ Νικήτης Μ.Α.Σ. ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 13:30 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 03/02/2024 14:00 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 14:00 ΔΑΚ Αγ. Αθανασίου Α.Ο. ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 14:30 ΔΓ Νεοχωρούδας Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΠΑΟΚ
(A) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 15:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 03/02/2024 15:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 03/02/2024 15:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΝΤΟΥΜΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 15:30 ΔΑΚ Μηχανιώνας Α.Σ. ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 15:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 15:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 03/02/2024 15:30 Σχολ. Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 03/02/2024 16:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 16:30 ΔΑΚ Καλλικράτειας ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 16:30 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 16:30 ΔΓ Νεοχωρούδας Δ.Α.Σ.Ω.
Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
(A) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 17:00 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 03/02/2024 18:00 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΣΙΔΕΡΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 18:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 03/02/2024 20:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΜΟΣΧΟΥΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΣΑ 03/02/2024 20:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 03/02/2024 20:30 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 03/02/2024 21:00 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 04/02/2024 11:30 ΔΑΚ Κουφαλίων Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 04/02/2024 13:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 04/02/2024 13:00 1ο Δημ. Σχολ. Καλοχωρίου Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛ.
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 04/02/2024 14:30 ΔΑΚ Μηχανιώνας Α.Σ. ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 04/02/2024 15:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 04/02/2024 15:30 Αγ. Θεράποντα ΠΑΟΚ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 04/02/2024 15:30 ΕΓ Βότση ΒΕΡΓΙΝΑ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 04/02/2024 15:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 04/02/2024 15:30 Σχολ. Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΣΔΡΑΥΚΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΑΓ ΚΥ 04/02/2024 15:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 04/02/2024 16:00 Σχολ. Ευκαρπίας ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 04/02/2024 16:30 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 04/02/2024 17:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 04/02/2024 17:00 ΔΓ Αρναίας ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΑΛΕΞΙΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 04/02/2024 17:30 Μητσάκη ΠΑΟΚ
Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 04/02/2024 17:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 04/02/2024 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΡΟΡΡΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 04/02/2024 18:00 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 04/02/2024 18:00 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 04/02/2024 18:30 Ι. Λεμονίδης ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 04/02/2024 19:00 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 04/02/2024 19:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 04/02/2024 19:00 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(B) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 04/02/2024 19:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΒΑΟ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 04/02/2024 19:30 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 04/02/2024 19:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 04/02/2024 19:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 04/02/2024 19:30 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 04/02/2024 20:00 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 04/02/2024 20:30 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 04/02/2024 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 04/02/2024 21:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 04/02/2024 21:00 Αγ. Θεράποντα ΑΟΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20.F4 ΔΕ 05/02/2024 17:30 ΕΓ Μίκρας ΠΑΟΚ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20.F4 ΔΕ 05/02/2024 19:30 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20.F4 ΤΡ 06/02/2024 17:30 ΕΓ Μίκρας Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20.F4 ΤΡ 06/02/2024 19:30 ΕΓ Μίκρας Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20.F4 ΤΕ 07/02/2024 17:00 ΕΓ Μίκρας Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ20.F4 ΤΕ 07/02/2024 19:00 ΕΓ Μίκρας ΠΑΟΚ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΤΕ 07/02/2024 20:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝ ΤΕ 07/02/2024 21:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΠΕ 08/02/2024 21:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 08/02/2024 21:30 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 08/02/2024 21:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 08/02/2024 21:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΖΥΓΚΙΡΙΔΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 08/02/2024 21:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 08/02/2024 21:45 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΒΑΟ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΠΑ 09/02/2024 21:30 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 12:00 ΔΓ Αρναίας ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
Α.Σ. ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 13:00 ΔΚ Κασσανδρείας ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 13:00 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 14:00 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 14:15 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 14:30 ΔΓ Νεοχωρούδας Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑTHLETICO
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΣΑ 10/02/2024 15:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 10/02/2024 15:00 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΑΟΚ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
(Γρ) ΜΟΣΧΟΥΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 15:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΣΑ 10/02/2024 15:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 15:30 ΕΓ Βότση Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
ΒΕΡΓΙΝΑ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 10/02/2024 16:00 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 16:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Ο. ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ
(A) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 10/02/2024 16:30 ΔΓ Νεοχωρούδας Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 16:30 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 17:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛ.
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΣΑ 10/02/2024 18:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 18:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 19:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΣΑ 10/02/2024 19:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΣΑ 10/02/2024 20:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΑΟΚ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 20:30 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 10/02/2024 20:30 Γ. Γεννηματάς Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 10/02/2024 21:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 11/02/2024 12:00 Φιλύρου Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 11/02/2024 12:45 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 11/02/2024 13:00 ΔΑΚ Πολυγύρου Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 11/02/2024 13:30 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 11/02/2024 14:00 Μ. Αλεξάνδρου Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΕΝΤ
(A) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 11/02/2024 15:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 11/02/2024 15:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 11/02/2024 15:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 11/02/2024 15:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 11/02/2024 15:30 Αγ. Θεράποντα ΠΑΟΚ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 11/02/2024 15:30 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 11/02/2024 16:30 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΣΔΡΑΥΚΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 11/02/2024 17:00 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
Μ.Α.Σ. ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 11/02/2024 17:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
Α.Σ. ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
(A) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 11/02/2024 17:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΜΕΝΤ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 11/02/2024 17:30 ΕΓ Βότση Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 11/02/2024 18:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 11/02/2024 18:00 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΑΛΕΞΙΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 11/02/2024 18:00 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 11/02/2024 18:00 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(Γρ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΚΥ 11/02/2024 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 11/02/2024 18:30 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 11/02/2024 18:30 Ι. Λεμονίδης ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 11/02/2024 19:00 ΔΑΚ Πεύκων ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 11/02/2024 19:00 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 11/02/2024 19:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 11/02/2024 19:30 Αγ. Θεράποντα Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 11/02/2024 20:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 11/02/2024 20:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 11/02/2024 20:00 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
ΕΟΣ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Β.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 11/02/2024 20:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 11/02/2024 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΔΕ 12/02/2024 21:15 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΔΕ 12/02/2024 21:30 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΣΙΔΕΡΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΔΕ 12/02/2024 21:30 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΜΠΟΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΔΕ 12/02/2024 21:30 Αγ. Θεράποντα ΠΑΟΚ
Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΝΤΟΥΜΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΤΡ 13/02/2024 21:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΤΕ 14/02/2024 21:30 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 14/02/2024 21:45 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(B) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΠΕ 15/02/2024 20:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 15/02/2024 21:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 15/02/2024 21:00 ΔΑΚ Πολυγύρου Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 15/02/2024 21:30 ΔΓ Ιωνίας ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 15/02/2024 21:45 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 15/02/2024 21:45 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΠΑ 16/02/2024 21:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 17/02/2024 09:00 ΔΑΚ Καλαμαριάς Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
(A) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 17/02/2024 09:30 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
(A) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 17/02/2024 12:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 17/02/2024 13:00 ΔΓ Νικήτης Μ.Α.Σ. ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ
ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 17/02/2024 13:30 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 17/02/2024 14:00 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 17/02/2024 14:00 ΔΑΚ Αγ. Αθανασίου Α.Ο. ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 17/02/2024 14:00 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 17/02/2024 14:15 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 17/02/2024 14:30 ΔΓ Νεοχωρούδας Δ.Α.Σ.Ω.
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΣΑ 17/02/2024 15:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΣΑ 17/02/2024 15:30 Σχολ. Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΜΟΣΧΟΥΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 17/02/2024 15:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 17/02/2024 16:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΝΤΟΥΜΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 17/02/2024 16:00 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 17/02/2024 16:30 ΔΑΚ Καλλικράτειας ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 17/02/2024 16:30 ΔΓ Νεοχωρούδας Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΣΑ 17/02/2024 17:30 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 17/02/2024 18:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΣΙΔΕΡΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 17/02/2024 19:00 ΔΑΚ Πυλαίας Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 17/02/2024 20:00 ΔΓ Βασιλικών Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 17/02/2024 20:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
(A) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 17/02/2024 20:30 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 17/02/2024 21:00 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 18/02/2024 11:30 ΔΑΚ Κουφαλίων Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑTHLETICO
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΚΥ 18/02/2024 12:30 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΧΑΝΘ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 18/02/2024 12:30 ΔΑΚ Κυμίνων Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 18/02/2024 13:00 1ο Δημ. Σχολ. Καλοχωρίου Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛ.
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 18/02/2024 13:30 Μητσάκη ΠΑΟΚ
Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 18/02/2024 15:00 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 18/02/2024 15:30 Αγ. Θεράποντα ΠΑΟΚ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 18/02/2024 15:30 ΕΓ Βότση ΒΕΡΓΙΝΑ
ΧΑΝΘ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 18/02/2024 15:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 18/02/2024 15:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 18/02/2024 15:30 Σχολ. Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
ΒΑΟ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 18/02/2024 16:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 18/02/2024 17:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 18/02/2024 17:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 18/02/2024 17:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΚΥ 18/02/2024 17:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 18/02/2024 17:30 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΚΥ 18/02/2024 18:00 ΔΑΚ Μυγδονίας Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΜΠΟΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 18/02/2024 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 18/02/2024 18:00 Γηπ. Μακεδονικού Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΠΛΙΑΚΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 18/02/2024 18:00 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 18/02/2024 18:30 Ι. Λεμονίδης ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 18/02/2024 18:30 Γηπ. ΒΑΟ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 18/02/2024 19:00 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 18/02/2024 19:00 ΔΑΚ Πεύκων ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΜΟΣΧΟΥΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 18/02/2024 19:00 Αγ. Θεράποντα ΑΟΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 18/02/2024 19:30 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 18/02/2024 19:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΑΛΕΞΙΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΚΥ 18/02/2024 20:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 18/02/2024 20:00 Γ. Γεννηματάς Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 18/02/2024 20:30 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(B) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 18/02/2024 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 18/02/2024 21:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(Γρ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 18/02/2024 21:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΒΑΟ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 18/02/2024 21:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(B) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Α.F4 ΔΕ 19/02/2024 18:30 Αλ. Νικολαΐδης Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΠΑΟΚ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΔΕ 19/02/2024 20:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Α.F4 ΔΕ 19/02/2024 20:30 Αλ. Νικολαΐδης Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΔΕ 19/02/2024 20:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΔΕ 19/02/2024 21:15 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ρ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Α.F4 ΤΡ 20/02/2024 18:30 Αλ. Νικολαΐδης Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Α.F4 ΤΡ 20/02/2024 20:30 Αλ. Νικολαΐδης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΠΑΟΚ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Α.F4 ΤΕ 21/02/2024 18:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΑΟΚ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-Α.F4 ΤΕ 21/02/2024 20:30 Αλ. Νικολαΐδης Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΤΕ 21/02/2024 21:00 Μουσικό Σχολείο Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(B) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΓΥΝ ΤΕ 21/02/2024 21:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΤΕ 21/02/2024 21:30 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 22/02/2024 21:30 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
ΒΑΟ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(B) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 22/02/2024 21:30 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 22/02/2024 21:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ Ι.
(B) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 22/02/2024 21:30 ΔΑΚ Μουδανιών Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(B) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 22/02/2024 21:45 Γηπ. ΜΕΝΤ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΠΑ 23/02/2024 21:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 24/02/2024 12:00 ΔΓ Αρναίας ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 24/02/2024 12:00 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 24/02/2024 13:30 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟΣ
ΧΑΝΘ
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 24/02/2024 14:00 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 24/02/2024 14:00 ΔΑΚ Χαλάστρας Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 24/02/2024 14:00 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 24/02/2024 14:00 ΔΓ Αινείας Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 24/02/2024 14:15 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 24/02/2024 14:30 ΔΓ Νεοχωρούδας Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑTHLETICO
Α.Ο. ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 24/02/2024 14:30 Σχολ. Ευκαρπίας Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Μ.Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
(Γρ) ΜΟΣΧΟΥΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΣΑ 24/02/2024 15:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 24/02/2024 15:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 24/02/2024 15:30 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΟΚ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 24/02/2024 15:30 ΔΑΚ Μηχανιώνας Α.Σ. ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Μ.Α.Σ. ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ
(A) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 24/02/2024 15:30 Σχολ. Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 24/02/2024 15:30 ΕΓ Βότση Α.Ε.Σ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 24/02/2024 16:00 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 24/02/2024 16:00 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
ΒΕΡΓΙΝΑ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 24/02/2024 16:30 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 24/02/2024 16:30 ΔΓ Κονταξοπούλειο Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Δ.Α.Σ.Ω.
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 24/02/2024 16:30 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
(Γρ) ΣΑΡΑΚΙΝΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΣΑ 24/02/2024 17:00 ΔΓ Ιωνίας Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 24/02/2024 17:00 1ο Δημ. Σχολ. Καλοχωρίου Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛ.
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΣΑ 24/02/2024 18:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΜΑΛΕΦΚΕΡΙΔΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 24/02/2024 18:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 24/02/2024 18:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 24/02/2024 18:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 24/02/2024 18:00 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Ι.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 24/02/2024 18:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 24/02/2024 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΕΝΤ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 24/02/2024 19:15 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΣΑ 24/02/2024 20:00 ΧΑΝΘ (Παλαιό) ΧΑΝΘ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 24/02/2024 20:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 24/02/2024 20:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΔΡΟΥΚΑ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 24/02/2024 20:00 ΔΓ Περαίας Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(Γρ) ΣΙΔΕΡΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΣΑ 24/02/2024 20:15 Γηπ. ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΡΟΡΡΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΣΑ 24/02/2024 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΣΑ 24/02/2024 20:30 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου Μ.Α.Σ. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΣΑ 24/02/2024 21:00 ΔΓ Ρυσίου Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 25/02/2024 12:00 Φιλύρου Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 25/02/2024 13:00 ΔΑΚ Πολυγύρου Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣΜΤ ΜΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ Ν ΚΑΛ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΚΥ 25/02/2024 13:30 Αγ. Θεράποντα ΠΑΟΚ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΝΤΟΥΜΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΚΥ 25/02/2024 13:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 25/02/2024 14:30 ΔΑΚ Μηχανιώνας Α.Σ. ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ17 ΚΥ 25/02/2024 15:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΨΥΧΟΥ Ε.
(Γρ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 25/02/2024 15:00 Ι. Λεμονίδης Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΣΔΡΑΥΚΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 25/02/2024 15:00 ΔΑΚ Σίνδου Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 25/02/2024 15:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Μ.Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
(A) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 25/02/2024 15:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 25/02/2024 15:30 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΒΕΡΓΙΝΑ
(A) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 25/02/2024 15:30 Αγ. Θεράποντα ΠΑΟΚ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 25/02/2024 17:00 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 25/02/2024 17:00 ΔΑΚ Θέρμης Μ.Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΠΑΟΚ
(A) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 25/02/2024 17:00 ΔΓ Αρναίας ΣΠ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚ
Γ.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γ.
(Γρ) ΑΛΕΞΙΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 25/02/2024 17:30 Μητσάκη Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
(A) ΜΑΚΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 25/02/2024 17:30 ΕΓ Βότση Α.Ε.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
(A) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 25/02/2024 17:30 11o Σχολ. Ευόσμου Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΚΥ 25/02/2024 18:00 ΔΑΚ Ελευθερίου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Α.Σ. ΑΡΗΣ
(A) ΜΑΚΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 25/02/2024 18:00 ΔΓ Επανομής Α.Ε.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ Μ.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 25/02/2024 18:00 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
(A) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 25/02/2024 18:00 ΔΑΚ Αγ. Παύλου Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
(A) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 25/02/2024 18:00 ΔΑΚ Αδένδρου Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΛΕΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 25/02/2024 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Χ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 25/02/2024 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 25/02/2024 19:00 ΔΑΚ Πεύκων Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 25/02/2024 19:00 ΕΑΚ Νεάπολης Α.Ο. ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛ.
Α.M.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 25/02/2024 19:00 ΔΓ Ρυσίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΑΟΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
(Γρ) ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-ΕΣ ΚΥ 25/02/2024 19:30 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
(A) ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 25/02/2024 19:30 ΔΑΚ Πυλαίας Α.Μ.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΟΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 25/02/2024 19:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Σ.Ε.Γ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΣΤΟΪΚΙΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 25/02/2024 20:00 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
ΜΕΝΤ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ Δ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 25/02/2024 20:00 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(B) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 25/02/2024 20:00 Αγ. Θεράποντα Α.Ε.Ν. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 25/02/2024 20:00 Γ. Κατσάνης Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Π.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ 1Η-ΓΥΝ ΚΥ 25/02/2024 20:00 ΔΓ Νεοχωρούδας Δ.Α.Σ.Ω.
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Γρ) ΜΟΣΧΟΥΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ 2Η-ΓΥΝ ΚΥ 25/02/2024 20:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Θ.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΚΥ 25/02/2024 21:00 Αλ. Νικολαΐδης ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α.Σ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
(A) ΙΣΚΑΣ Α.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ Η.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΔΕ 26/02/2024 20:30 ΔΓ Λαγυνών Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑΔΑ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ21 ΔΕ 26/02/2024 20:30 ΠΑΟΚ (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(Γρ) ΝΤΟΥΜΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΔΕ 26/02/2024 21:30 ΔΓ Κονταξοπούλειο Δ.Α.Σ.Ω.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
(A) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΜΠΟΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΔΕ 26/02/2024 21:30 ΔΑΚ Ευόσμου Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ
Α.Σ. ΕΛΠΙΣ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΤΡ 27/02/2024 20:30 Γηπ. Μακεδονικού Α.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ18-ΚΟΡ ΤΡ 27/02/2024 21:00 Κλ. Βικελίδης Α.Σ. ΑΡΗΣ
Α.Ε.Σ. ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Κ16-Κ ΤΕ 28/02/2024 21:30 11o Σχολ. Ευόσμου Δ.Ε.Κ.Α.
Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
(Γρ) ΠΑΠΑΗΛΙΑ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 29/02/2024 21:00 ΕΓ Βότση Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ A.Σ.
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ Α.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ Δ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 29/02/2024 21:30 ΔΑΚ Πανοράματος Α.Ε.Ν. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Π.Ο.Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
(A) ΣΙΔΕΡΑΣ Σ.
(B) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΓΥ ΠΕ 29/02/2024 21:30 Μητσάκη Σ.Α. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
Δ.Ε.Κ.Α.
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ε.
(B) ΝΙΖΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Γρ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 29/02/2024 21:45 Γηπ. ΜΕΝΤ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Α.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(B) ΔΟΝΤΣΙΟΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 29/02/2024 21:45 ΔΑΚ Σίνδου Α.Ε. ΔΕΛΤΑ ΣΙΝΔΟΥ
Ο.Π.Α.Θ. ΠΕΡΣΕΑΣ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Γρ) ΔΡΟΣΙΝΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ΕΘΝ.ΑΝ ΠΕ 29/02/2024 21:45 Γηπ. ΒΑΟ ΒΑΟ
Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΛΟΥΜΣΙ Μ.
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ Α.
(Γρ) ΚΑΡΑΛΗ Β.